Kennispartner Hipra

Aandacht voor diergezondheid & welzijn

HipraHIPRA is een veterinair farmaceutisch bedrijf wat zich toelegt op onderzoek, productie en het op de markt brengen van innovatieve en onderscheidende producten voor diergezondheid. Met name op het gebied van vaccinproductie behoort HIPRA, door haar jarenlange kennis en ervaring, bij de wereldtop van farmaceutische bedrijven voor de veterinaire sector.

Bij HIPRA vertrouwen ze op ervaring, technologie en de roeping om producten en diensten aan te bieden van de hoogste kwaliteit, waarmee we de gezondheid van dieren op bedrijven kunnen verbeteren. Deze producten hebben allemaal gemeen dat ze passende oplossingen bieden en een toegevoegde waarde zijn voor veterinaire professionals.

DIERENARTSEN VARKEN

Maartje Wilhelm: 06-82645058 / maartje.wilhelm@hipra.com
Theo Vercammen: 06-30249632 / theo.vercammen@hipra.com
Denise Meijer: + 31 6 8215 8554 / hipraservice.nl@hipra.com

DIERENARTSEN PLUIMVEE

Dierenartsen Pluimvee Pieter Kuhne:
06 82896434 / pieter.kuhne@hipra.com

DIERENARTSEN HERKAUWERS

Jessica Hartjes: 06-38008533 / jessica.hartjes@hipra.com
Pauline Athmer: 06-81002036 /pauline.athmer@hipra.com
Ruth Meenks: 06-13702817 /ruth.meenks@hipra.com
Sabine Hoogeveen: 06-82790165 /sabine.hoogeveen@hipra.com
Anne-Lynn Geertshuis: 06 – 20469304 / annelynn.geertshuis@hipra.com

ACCOUNTMANAGERS DIERENARTSENPRAKTIJKEN

Jeroen Jansman: 06-13826591 / jeroen.jansman@hipra.com (VARKEN/PLUIMVEE)
Marco Jansen: 06-57742060 / marco.jansen@hipra.com (HERKAUWERS, Zuid Nederland)
Stefanie van Wijk: 06-14310011 / stefanie.vanwijk@hipra.com (HERKAUWERS, Noord Nederland)

Veearts Nieuwsbrief

Nieuwsbrief Blijf op de hoogte en meld u aan voor de tweewekelijkse Veearts nieuwsbrief.