Kennispartner Hipra

Aandacht voor diergezondheid & welzijn

HipraHIPRA is een veterinair farmaceutisch bedrijf wat zich toelegt op onderzoek, productie en het op de markt brengen van innovatieve en onderscheidende producten voor diergezondheid. Met name op het gebied van vaccinproductie behoort HIPRA, door haar jarenlange kennis en ervaring, bij de wereldtop van farmaceutische bedrijven voor de veterinaire sector.

Bij HIPRA vertrouwen ze op ervaring, technologie en de roeping om producten en diensten aan te bieden van de hoogste kwaliteit, waarmee we de gezondheid van dieren op bedrijven kunnen verbeteren. Deze producten hebben allemaal gemeen dat ze passende oplossingen bieden en een toegevoegde waarde zijn voor veterinaire professionals.

DIERENARTSEN VARKEN

Maartje Wilhelm: 06 8264 5058 / maartje.wilhelm@hipra.com
Theo Vercammen: 06 3024 9632 / theo.vercammen@hipra.com
Denise Meijer: 06 8215 8554 / hipraservice.nl@hipra.com
Josine Beek (Technical Services Manager): 06 8299 1395 / josine.beek@hipra.com
Linda Peeters (Technical Services Manager): 06 1431 0007 / linda.peeters@hipra.com

DIERENARTSEN PLUIMVEE

Dierenartsen Pluimvee Pieter Kuhne:
06 8289 6434 / pieter.kuhne@hipra.com

DIERENARTSEN HERKAUWERS

Jessica Hartjes: 06 3800 8533 / jessica.hartjes@hipra.com
Pauline Athmer: 06 8100 2036 /pauline.athmer@hipra.com
Ruth Meenks: 06 1370 2817 /ruth.meenks@hipra.com
Sabine Hoogeveen: 06 8279 0165 /sabine.hoogeveen@hipra.com
Anne-Lynn Geertshuis: 06 2046 9304 / annelynn.geertshuis@hipra.com

ACCOUNTMANAGERS DIERENARTSENPRAKTIJKEN

Jeroen Jansman: 06 1382 6591 / jeroen.jansman@hipra.com (VARKEN/PLUIMVEE)
Marco Jansen: 06 5774 2060 / marco.jansen@hipra.com (HERKAUWERS, Zuid Nederland)
Stefanie van Wijk: 06 1431 0011 / stefanie.vanwijk@hipra.com (HERKAUWERS, Noord Nederland)
Luuk Ferwerda: 06 5894 9126 / luuk.ferwerda@hipra.com (VARKENS)

Veearts Nieuwsbrief

Nieuwsbrief Blijf op de hoogte en meld u aan voor de tweewekelijkse Veearts nieuwsbrief.